// //

 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, įm.kodas 191788440
Kuršaičių 12, Dituvos k., Klaipėdos r. LT 96357

El. p. info@dituvos.lt, 8 650 26365

Du šimtai jaunųjų choristų Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-metį

Jau trisdešimt metų Lietuvoje auga, svajoja, nusivilia, myli ir kuria vaikai, gimę Nepriklausomybėje. Paaugę jie keliauja po pasaulį, neretai – rinkdami vertingiausias pamokas ir didžiausius įspūdžius tam, kad galėtų parvežti Namo.
Net du šimtai jaunųjų choristų Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-metį pakvietė švęsti kartu. Kovo 11 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje Jungtinis Lietuvos vaikų choras vilniečiams ir miesto svečiams dovanojo nemokamą koncertą  „Mes – pasaulio vaikai“. Respublikiniame projekte "Jungtinis Lietuvos vaikų choras" dalyvavo ir Dituvos pagrindinės mokyklos vaikai: Kamilė, Neilas, Rokas, Erika lydimi ir globojami muzikos mokytojos Živilės Račkutės  Nuoširdus ačiū vaikams už ryžtą, drąsą ir ištvermę, o mokytojai už skiepijamą meilę  muzikai, tikėjimą ir atsidavimą
Netradicinio choro vaikus skyrė dešimtys kilometrų, o repeticijas – ne dienos, bet savaitės. Kai kurie Jungtinio Lietuvos vaikų choro nariai su šiuo kolektyvu žengė pirmuosius žingsnius muzikos pasaulyje ir pasirodė pirmajame savo gyvenime koncerte, o kiti, turintys daugiau patirties, ja mielai dalinosi su draugais. Kartą per mėnesį jaunieji atlikėjai rinkosi įvairiuose Lietuvos miestuose, o koncertui intensyviai ruošėsi Vilniuje, Lietuvos nacionaliniame kultūros centre.