// //

 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, įm.kodas 191788440
Kuršaičių 12, Dituvos k., Klaipėdos r. LT 96357

El. p. dituva10@yahoo.com, tel. 8 46 478 249

Koncertas „Penkios dienos, pakeitusios Lietuvą“

Kovo 9 d. 17 val. Vilniaus Šv. Jonų bažnyčioje įvyks įspūdingas chorinės muzikos renginys – Jungtinio Lietuvos vaikų choro koncertas „Penkios dienos, pakeitusios Lietuvą“. Koncerte 200 vaikų choras iš visos šalies miestų ir miestelių apmąstys datas, kurios pakeitė mūsų šalies veidą: dieną, kai prasidėjo pirmieji trėmimai į Sibirą; dieną, kai Darius ir Girėnas perskrido per Atlantą; dieną, kai ant Rambyno kalno pirmą kartą uždainavo lietuviškas choras…


Jungtinį Lietuvos vaikų chorą Valerija Skapienė kartu su Lietuvos nacionaliniu kultūros centru įkūrė 2016 m. pavasarį. Šiuo metu choras turi 4 padalinius – Visagine, Šakiuose, Gargžduose ir Naujojoje Akmenėje. Darbas chore vyksta etapais – kiekvienam etapui vaikai iš naujo kviečiami registruotis į jiems artimiausią padalinį; jie susitinka kartą per mėnesį, šeštadieniais, ir per 5-6 šeštadienius paruošia programą, kurią etapo pabaigoje visi kartu atlieka Vilniuje. Nuo choro įkūrimo jame jau dainavo 419 vaikų iš 42 Lietuvos miestų ir miestelių.

Šiame koncerte dainavo mūsų mokyklos 5 kl. mokinės - Kamilė Matiliūnaitė ir jau buvusi mokinė Andrėja Biterytė. Moksleives kuravo muzikos mokytoja Živilė Račkutė.

https://uzupys.ukmerge.lm.lt/projektas-jungtinis-lietuvos-vaiku-choras/