// //

 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, įm.kodas 191788440
Kuršaičių 12, Dituvos k., Klaipėdos r. LT 96357

El. p. dituva10@yahoo.com, tel. 8 46 478 249

Chemikų ir fizikų popietė

Chemijos ir fizikos tyrinėjimai padėjo pagrindus svarbiems praktinės reikšmės atradimams. Tai mokslai, kurie leidžia žmogui pažinti medžiagas, jas valdyti, teorinis technikos pagrindas.

Plikių Ievos Labutytės pagrindinėje mokykloje vy­ko rajono pagrindinių mokyklų chemikų- fizikų po­pie­tė, kurios metu buvo skatinama nuodugniau domėtis chemija ir fizika, šių mokslų taikymu praktikoje, atliktais naujais tyrimais. Renginio metu buvo ugdomas kūrybiškumas, kritinis mąstymas, pasitikėjimas savo sugebėjimais. Tai puiki galimybė patikrinti gamtos ir tiksliųjų mokslų žinias. Popietės metu parodytos žinios ir kūrybiniai gebėjimai leido daryti išvadą- mokiniai aktyvūs, smalsūs, kruopščiai sugebantys atlikti įvairias užduotis, siekiantys pagilinti dalykines žinias, komandos išradingai prisistatė, atliko pateiktas chemijos ir fizikos praktines užduotis, atsakinėjo į klausimus. Popietę paįvairino mokyklos mokinių ansamblis (muzikos mokyt. A. Petkienė) bei madų šou (dailės mokyt. T. Zaksienė).

Susumavus visų turų rezultatus paaiškėjo, kad prizines vietas pelnė Dituvos pagrindinės mokyklos (chemijos mokyt. Z. Grinienė), Plikių Ievos Labutytės ( chemijos-fizikos mokyt. J. Kazlauskienė), Kretingalės pagrindinės mokyklos ( chemijos mokyt. L. Skinskienė). Mokyklos direktorė A. Vaičiulienė komandoms ir jų vadovėms įteikė padėkos raštus. Už įdomų renginį esame dėkingi renginio organizatorei Jurgitai Kazlauskienei.

                             Dituvos pagrindinės mokyklos 10 klasės mokinys Evaldas Radavičius