// //

 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, įm.kodas 191788440
Kuršaičių 12, Dituvos k., Klaipėdos r. LT 96357

El. p. dituva10@yahoo.com, tel. 8 46 478 249

16 balandžio 17, Sekmadienis 17:33

Dovana mūsų mokyklos skaitytojams

Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vyko „Vaikų bibliotekėlių" dovanojimo šventė. Šventėje dalyvavo Ramūnas Karbauskis LR seimo narys, paramos ir labdaros fondo „Švieskime vaikus" vienas iš steigėjų, Šiaulių rajono jaunimo centro steigėjas, Naisių vasaros serialo scenarijaus autorius ir mecenatas, Naisių vasaros festivalio sumanytojas ir  mecenatas, Naisių vasaros teatro steigėjas ir mecenatas.

Ramūnas Karbauskis papasakojo apie savo vykdomas veiklas, planus ir apie gražią, Lietuvos istorijoje analogų neturintį projektą, padovanoti ugdymo įstaigoms, bibliotekoms, vaikų namams ir ligoninėms Vaikų bibliotekėlės komplektą, kurį sudaro 13 įvairių autorių knygų, kurias kruopščiai atrinko autoritetinga komisija, vadovaujama vaikų literatūros tyrinėtojo dr. Kęstučio Urbos.

Fondo steigėjas Ramūnas Karbauskis, remiantis daugybe projektų skirtų vaikų edukacijai, teigia: „Gera knyga yra raktas į vaiko sielą, būtinos naujos, įdomios knygos vaikams, žadinančios norą pažinti pasaulį, vertybes, kuriomis jie galėtų vadovautis visą likusį gyvenimą.“

Džiaugiuosi, žaviuosi prasminga ir kilnia veikla, bei linkiu visokeriopos sėkmės.

Vaikų bibliotekėlė jau mūsų bibliotekoje ir laukia savo mažųjų skaitytojų.

                                                        

                                                                                                                Bibliotekininkė Renata