// //

 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, įm.kodas 191788440
Kuršaičių 12, Dituvos k., Klaipėdos r. LT 96357

El. p. dituva10@yahoo.com, tel. 8 46 478 249

16 kovo 03, Ketvirtadienis 13:47

Popietė ,,Gerumo šviesa sugrįžo į bendruomenę"

Lietuvos Respublikos Seimas 2016-uosius metus paskelbė Bibliotekų ir bendruomenių metais. Todėl J. Lankučio v. b. Dituvos filialo bibliotekininkė Jurgita Butkė pakvietė bendradarbiauti mūsų mokyklos bendruomenę ir bibliotekos skaitytojus. Mes mielai sutikome ir gausus būrys skaitytojų sudalyvavome popietėje ,,Gerumo šviesa sugrįžo į bendruomenę".

Popietės metu, visus susirinkusius, visuomenininkė ir bendruomenės mylėtoja Laura, supažindino su dekupažo paslaptimis. Visi dalyviai susikūrė knygų skirtukus ir atnaujino senų knygų susidėvėjusius viršelius. Klausė jaunų akordeonistų atliekamų kūrinių ir žemaitiškos šnekos, kuria prakalbo mūsų mokyklos mokiniai - Edvinas Alėjūnas 7 kl., Žemaitijos regiono 2015 m. pasakorių konkurso dalyvis ir Dovilė Levickaitė 9 kl., konkurso nugalėtoja, įgijusi ,,Glauniausios pasakorės“ titulą. Juos paruošė Dituvos pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos mokytoja Aurelija Daugėlienė.

Visiems kartu buvo gera, šilta ir jauku...

Dėkojame už pakvietimą, gražų laiką ir vaišes. Iki kitų susitikimų.

Bibliotekininkė Renata Padeginskienė